Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І “Інфекції сечових шляхів у вагітних. Що нового?”

GT-medical Новини Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І “Інфекції сечових шляхів у вагітних. Що нового?”
04

Новини

Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І “Інфекції сечових шляхів у вагітних. Що нового?”

Posted By Анна Кучерова

medved

Медведь Володимир Ісаакович

терапевт, кардіолог,
член-кореспондент НАМН України,
д.м.н., професор,
Заслужений лікар України,
завідувач відділенням внутрішньої патології вагітних “Інститут патології педіатрії, акушерства і гінекології” НАМН України, експерт “Державного експертного центру МОЗ України”,
автор більше 400 наукових публікацій, у тому числі 17 монографій, підручників, керівництва, практичних посібників з екстрагенітальної патології вагітних, організації медичної допомоги в Україні, фармакотерапії в період вагітності.

Вебінар «Інфекції сечовивідних шляхів у вагітних. Що нового?»

Інфекції сечових шляхів (ІСШ) відносяться до числа найбільш поширених видів патології у вагітних, і разом з тим – це джерело особливо частих лікарських помилок. На жаль, лікарі нерідко займаються гіпердіагностикою пієлонефриту, а лікування різних форм ІСШ у вагітних в більшості випадків неадекватно. Саме тому частота цього важкого захворювання, за даними національної статистики, в кілька разів перевищує загальновизнані цифри, наведені ВООЗ.
У цій лекції Володимир Ісаакович дасть основні відомості, що стосуються термінології, класифікації, критеріїв діагностики, основ профілактики і лікування різних варіантів ІСШ у вагітних. Ці знання важливі не тільки для акушерів-гінекологів, а й для терапевтів, а також для сімейних лікарів, що спостерігають жінок в період вагітності. Після закінчення лекції професор Ведмідь Володимир Ісаакович відповість у прямому ефірі на запитання, що виникли у слухачів під час лекції і надіслані учасниками до початку вебінару.

Участь у вебінарі безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Усі зареєстровані отримають відеозапис вебінару.

Comments are closed.

Top