Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І. “Захворювання серця у вагітних”. Подія відбулась, дякуємо всім присутнім.

GT-medical Новини Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І. “Захворювання серця у вагітних”. Подія відбулась, дякуємо всім присутнім.
Натискайте на зображення та реєструйтеся!

Новини

Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І. “Захворювання серця у вагітних”. Подія відбулась, дякуємо всім присутнім.

Posted By Анна Кучерова

medved

Медведь Володимир Ісаакович

терапевт, кардіолог,
член-кореспондент НАМН України,
д.м.н., професор,
Заслужений лікар України,
завідувач відділенням внутрішньої патології вагітних “Інститут патології педіатрії, акушерства і гінекології” НАМН України, експерт “Державного експертного центру МОЗ України”,
автор більше 400 наукових публікацій, у тому числі 17 монографій, підручників, керівництва, практичних посібників з екстрагенітальної патології вагітних, організації медичної допомоги в Україні, фармакотерапії в період вагітності.

Вебінар «Захворювання серця у вагітних.»

Захворювання серцево-судинної системи у вагітних досі залишаються однією з основних причин ускладнень вагітності, пологів, внутрішньоутробньої патології плода і високих показників материнської і перинатальної смертності. Вебінар завідувача відділення внутрішньої патології вагітних Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України, лікаря-терапевта, члена-кореспондента НАМН України, професора Медведя Володимира Ісааковича, присвячений цій проблемі, буде корисний фахівцям різного прфілю – акушерам-гінекологам, терапевтам, сімейним лікарям, кардіологам, судинним хірургам.
Будуть розглянуті наступні питання:
– хвороби серця, які призводять до материнських втрат;
– фізіологічні гемодинамічні зміни в період вагітності і пологів;
– оцінка материнського ризику при кардіоваскулярній патології, тактика спостереження та принципи розродження для кожної з груп ризику;
– хірургічне лікування хвороб серця під час вагітності;
– принципи лікування та терпаії серцевої недостатності, легеневої гіпертензії та артимій під час вагітності;
– показання до планового кесаревого розтину.
Після закінчення лекції професор Медведь Володимир Ісаакович відповість у прямому ефірі на запитання, що виникли у слухачів під час лекції і надіслані учасниками до початку вебінару.

Участь у вебінарі безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Усі зареєстровані отримають відеозапис вебінару.

Comments are closed.

Top