Подія відбулась. Дякуємо всім присутнім. Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І. «Гіпертензивні розлади під час вагітності».

GT-medical Без рубрики Подія відбулась. Дякуємо всім присутнім. Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І. «Гіпертензивні розлади під час вагітності».
натискай на зображення, щоб перейти до реєстрації

Без рубрики

Подія відбулась. Дякуємо всім присутнім. Відкрито реєстрацію на вебінар професора Медведя В. І. «Гіпертензивні розлади під час вагітності».

Posted By Анна Кучерова

 

Шановні колеги! З величезною вдячністю до лектора, завідувача відділенням внутрішньої патології Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України, професора Медведя Володимира Ісааковича, повідомляємо, що 20.12.17 о 16:00 відбудеться вебінар на тему “Гіпертензивні розлади під час вагітності”.
Кінець року традиційно насичений науковими заходами. Проте, незважаючи на щільний графік наукової діяльності, Володимир Ісаакович 20 грудня завершить наш цьогорічний цикл освітніх вебінарів для лікарів лекцією про одну з найбільш важливих проблем акушерства. Протягом вебінару буде розглянуто питання гіпертензивних розладів у період вагітності, їх класифікація, лікування та попередження плацентарної дисфункції і затримки росту плода. Після закінчення лекції професор Медведь Володимир Ісаакович відповість у прямому ефірі на запитання, що виникли у слухачів під час лекції і надіслані учасниками до початку вебінару.
Орієнтовна тривалість вебінару 1,5 години.
Інформація буде корисною лікарям-терапевтам, сімейним лікарям і акушерам гінекологам.
Після закінчення лекції професор Медведь Володимир Ісаакович відповість у прямому ефірі на запитання, що виникли у слухачів під час лекції і надіслані учасниками до початку вебінару.

Участь у вебінарі безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Усі зареєстровані отримають відеозапис вебінару.

Comments are closed.

Top