Наша місія

GT-medical Наша місія

Наша місія

Posted By admin

Шановні колеги, ідея про простір в українському інтернеті, де для лікарів зібрані найрізноманітніші матеріали, корисні й необхідні для повсякденної практики, вже давно витала в повітрі, але до моменту втілення проекту ще ніким не була реалізована в достатній мірі.

GT-MEDICAL – це інноваційний професійний сервіс. Використовуючи можливості інтернету, ми прагнемо допомогти лікарям терапевтичного профілю збагатити своє професійне життя.

Наша мета:

  • об’єднати лікарів-практиків, скоротити дистанцію між фахівцями. Використовуючи сучасні технології дистанційного навчання, створити динамічну систему інформаційного забезпечення практикуючих лікарів, доповнену особистим спілкуванням і практичними проробками від провідних фахівців;
  • забезпечити лікарів інструментарієм, що допомагає їм орієнтуватися у величезному потоці професійної медичної інформації та швидко знаходити в ньому потрібні їм відомості.

GT-MEDICAL – є незалежним проектом. Ми не представляємо інтереси будь-яких кампаній або організацій, а тому вільні від необхідності просувати специфічну тематику або точку зору.

GT-MEDICAL – це проект, створений командою лікарів. Ми відкриті для спілкування та готові зростати і змінюватися з Вами.

Приєднуйтесь!

Top