Календар подій

GT-medical Календар подій

Календар подій

Posted By admin

Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Третя Карпатська нейрохірургічна конференція» 18:59
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Академічний симпозіум з педіатрії» 19:01
Науковий симпозіум з міжнародною участю (ІІІ) «Захворювання кістково – м’язової системи та вік»
Науково – практична конференція «Актуальні питання сучасної кардіології»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Алгоритми діагностики та лікування судинно – ендокринної патології. Діабетична ретинопатія. Глаукома. Міждисциплінарний підхід»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології» (Сімнадцяті Данилевські читання )
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Вища медична освіта: сучасні виклики та перспективи»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Жіноче здоров’я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Неврологічні читання (VII) пам’яті Д.І. Панченка» ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
3
4
5
7
8
10
11
15
Науково – практична конференція «Серцево – судинні захворювання від профілактики до сучасних технологій лікування»
Науково – практична конференція «Функціональна діагностика серцево – судинних хвороб» ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики і лікування алергічних хвороб та автоімунних станів у дітей» ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування ЛОР – захворювань»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми дитячої анестезіології»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Складний пацієнт в практиці педіатра» ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фармакотерапії захворювань нервової системи»
17
18
19
20
21
22
Науково – практична конференція «Споріднені групи системних хвороб сполучної тканини: визначення статусу та менеджмент на основі міжнародних стандартів»
Науково – практична конференція «Школа ендокринолога»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в сучасній стоматології»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання контролю якості освіти у вищих медичних навчальних закладах»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної діабетології» ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної педіатрії»
Науково – практична конференція з міжнародною участю « Management and marketing in the modern economy, science, education and practice »
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Інновації в медицині» (для молодих вчених)
23
Науково – практична конференція «Лазерні технології в клінічній медицині: сучасні тенденції розвитку в Україні»
Науково – практична конференція «Сучасна концепція впровадження міжнародних керівництв з діагностики та лікування серцево – судинних захворювань в практику лікаря внутрішньої медицини»
Науково – практична конференція «Сучасна онкологія: інновації діагностики та лікування» (для молодих вчених)
24
25
26
27
28
XI національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні»
XI національний медичний конгрес міжнародною участю «Людина та Ліки – Україна»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні підходи до лікування тканин пародонту: від Perio- до Impla – » ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії та призначення лікарських засобів»
29
Науковий симпозіум з міжнародною участю «Шляхи підвищення якості профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення» ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
Науково – практична конференція «Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину» (для молодих вчених)
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання ведення хворих на хіміорезистентний туберкульоз, міжнародний та національний досвід»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Бронхіальна астма, алергія, клінічна та лабораторно імунологія – сьогодення та перспектива» ( до 100 – річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України)
Науково – практична конференція з міжнародною участю «Дні французької психіатрії та неврології»
Науково – практична конференція з міжнародною участю «І міждисциплінарна школа політравми»
31
Top